Titan należy do rodziny siłowników Hi-Speed, charakteryzujących się zwiększoną szybkością otwierania bram. Titan Hi-Speed jest dedykowany bramom skrzydłowym o długości skrzydła do 3,7 metra (model TTN3724HS) oraz do 6 metrów (model TTN6024HS), o ciężarze maksymalnym do 450 kg. Dobrze znana i lubiana linia siłowników Hi-Speed to grupa innowacyjnych silników, przeznaczona do automatyzacji bram skrzydłowych, przesuwnych i garażowych.

Dzięki niezawodnym siłownikom linii Hi-Speed, brama otworzy się i zamknie nawet do 3 razy szybciej  niż brama zautomatyzowana tradycyjnymi siłownikami, upraszczając życie i podnosząc jego komfort oraz bezpieczeństwo użytkowników.

Szybkie siłowniki Hi-Speed to idealne rozwiązanie w miejscach, w których szybkość otwierania bramy ma znaczenie i zależy nam na skróceniu czasu oczekiwania na wjazd lub wyjazd. Ich montaż jest rekomendowany w miejscach, do których dostęp jest utrudniony, np. w ruchliwych obszarach miejskich, gdzie trzeba wjechać i wyjechać sprawnie i szybko, np. usuwając się z ruchliwej ulicy, czy niezwłocznie odjechać wiedząc, że brama zamknie się za nami całkowicie bezpiecznie.

Titan to znakomite rozwiązanie dla bardzo dużych i ciężkich bram. Główną zaletą wyróżniającą Titana spośród innych produktów tego typu jest zdecydowanie wyższa prędkość pracy niż w standardowych rozwiązaniach. Titan gwarantuje szybkie manewry: 90° otwieranie w około 12  sekund lub 19 sekund (podany czas manewru nie uwzględnia fazy zwalniania).

źródło: nice.pl